MEIBES - spolehlivé systémy pro kotelny

Přehled školení

FLAMCO-MEIBES akademie – zajímavosti z oboru

Vyberte si z certifikovaných školení. Nabízíme školení, semináře a poradenství k našim výrobkům „od zdroje po spotřebič“. Zaměřujeme se i na praktické dovednosti, které si lze vyzkoušet v našem showroomu.

Projektanti

Energeticky úsporné budovy, moderní technologie, nové materiály – seznamte se s inovacemi z oblasti techniky zařízení budov a nástroji na jejich projektování!

Více informací »

100%x200

Firmy, topenáři a instalatéři

Instalaci, uvedení do provozu a údržbu námi dodávaných produktů si u nás můžete vyzkoušet v praxi. Zvýšíte si povědomí o nových technologiích a budete moci zákazníkům nabídnout kvalitní a úsporná řešení!

Více informací »

100%x200

Studenti a učni

Nové poznatky a zkušenosti z praxe – na školeních FLAMCO-MEIBES vás naučíme to, co opravdu využijete. Přijďte se učit od zkušených specialistů!

Více informací »

FLAMCO-MEIBES Akademie vás posune dál

Držte krok s inovacemi v topné a chladicí technice! Nároky na profesionály z oboru neustále rostou, proto vás naučíme, jak nejlépe využít naše výrobky se zaměřením na techniku, způsob instalace, provoz a údržbu. Předvedeme nové postupy, se kterými ušetříte čas i náklady.

Praktické kurzy FLAMCO-MEIBES akademie pořádáme v pražském showroomu. Najdete zde funkční kotelnu s kaskádou kotlů, předávací stanice, čerpadlové skupiny, expanzní a čerpadlové automaty a další komponenty, na kterých si nové znalosti lze rovnou vyzkoušet. Aby pro vás naše kurzy byly opravdu přínosné, školíme skupiny do 20 účastníků.

Kromě standardně vypisovaných témat sestavujeme i semináře na míru a to jak firmám a profesionálům z oboru topenářství/instalatérství, tak i projektantům, správcům budov a obchodním partnerům. Jestliže patříte mezi ně, neváhejte a přijďte si k nám pro nové znalosti, které vám potvrdíme odborným certifikátem.