MEIBES - spolehlivé systémy pro kotelny

Profil společnosti

Kdo jsme

Jsme moderní a dynamicky se rozvíjející světoví výrobci a dodavatelé systémů topné a chladicí techniky. Hovoří za nás více než 50 let zkušeností v oboru. Naše zakotvení v průmyslové skupině Aalberts Industries, nám navíc dává všechny předpoklady být spolehlivým partnerem ve stavebních projektech všech rozměrů a zaměření.

Našimi klienty jsou

Investoři/vlastníci a uživatelé budov, bytových i nebytových prostor. Projektanti, instalatéři a realizační firmy a velkoobchodníci. Pro každou tuto skupinu jsou důležité jiné vlastnosti našich výrobků. Našim cílem je, aby si u nás všichni mohli zvolit takové služby, které budou vyhovovat přesně jejich požadavkům.

Co přinášíme

Neustále pracujeme na tom, abychom všem svým klientům poskytli maximální kvalitu služeb, které jsou pro ně klíčové. Vlastníkům a uživatelům budov poskytujeme přidanou hodnotu v podobě maximálního komfortu a úspor energie. Investorům přinášíme zvyšování výkonnosti topných a chladicích systémů. Velkoobchodníci u nás najdou stabilní cenovou politiku, spolupráci na řízení skladových zásob a trvalé oboustranně prospěšné obchodní vztahy. Projektantům, instalatérům a realizačním firmám poskytujeme přímé úspory ve všech fázích životního cyklu projektu - od návrhu řešení, přes dodávky technologií a montáž, až po dlouhodobou údržbu a správu instalovaných systémů.

Meibes, rovná se:

 1. Jeden partner pro kompletní řešení projektu
 2. Podpora a služby
 3. Designová optimalizace
 4. Optimalizace spotřeby energie
 5. Efektivita provozu
 6. Rychlá montážní technologie

Produkty

Náš sortiment je rozdělen podle značek systémových produktů. Mezi ty nejvýznamnější patří:

 • Meibes - stavebnicové systémy pro kotelny
 • Logotherm – bytové stanice pro přípravu teplé vody a regulaci vytápění
 • Rossweiner – měření spotřeby
 • Ballorex – vyvažovací ventily
 • Simplex – připojení radiátorů
 • Seppelfricke – vodovodní a sanitární ventily
 • Ballomax – ocelové kulové kohouty pro teplárenství
 • MeibesPlus+ - dálkové řízení a odečty spotřeb našich zařízení.

Podle potřeb konkrétních projektů doplňujeme vlastní produktové řady o výrobky pro rozvody vody, topení a plynu. Tyto produkty nám dodává naše sesterská společnost Comap Praha.

TechCON-Meibes

Projektantům nabízíme firemní verzi projekčního a výpočtového CAD systému TechCON-Meibes, která je k dispozici ke stažení zcela zdarma. Vedle našich výrobků tato verze obsahuje i speciální moduly pro navrhování systémů a práci s nimi.

Náš sortiment je v nabídce odborných velkoobchodů v České republice i na Slovensku.

Meibes u nás, na Slovensku i ve světě

Kromě své mateřské společnosti Meibes System-Technik GmbH, reprezentuje společnost MEIBES s.r.o. v České republice také řadu dalších výrobců z koncernu Aalberts Industries.

Na Slovensku jsme zastoupeni vlastní dceřinou společností MEIBES SK s.r.o.

Obchodní aktivity skupiny Meibes však pokrývají celý svět, a to jak vlastními dceřinými společnostmi, tak prostřednictvím center Aalberts Industries.