MEIBES - spolehlivé systémy pro kotelny

Reklama pro dobrou věc

Zpět

Každá pomoc se počítá. A my v MEIBES si na společenské odpovědnosti zakládáme nejen na Vánoce. Po celý rok přispíváme na projekty, které usnadňují život potřebným. Spolupráce s A-B help už je tradicí, která v červenci přerostla v partnerství.

MEIBES jako partner a sponzor

Se společností A-B help nás spojuje vášeň pro pozitivní změnu a společenskou odpovědnost. Proto můžete logo MEIBES vidět hned na několika autech a minibusech, které pomáhají napříč celou republikou. 3. července 2018 jsme od A-B help dokonce obdrželi Certifikát o partnerství/sponzorství. Vážíme si ho stejně jako možnosti smysluplně pomáhat ostatním.

MEIBES spolupracuje s A-B help už několik let.


Společenská odpovědnost ve 3 krocích

Vnímáte slovo „reklama“ spíše negativně? Pak čtěte dál. Ukážeme vám totiž, jak spojit společenskou odpovědnost s účinnou propagací.

  1. Zbavte se předsudků o reklamě

    Pod pojmem „reklama“ se mnohým z vás jistě vybaví někdy až dotěrné spoty z televize nebo internetu. Víte ale, že propagace může být také způsob, jak udělat dobrý skutek? Přesně tak funguje tzv. sociální reklama, kterou si můžete sjednat u společnosti A-B help. Ta už 11 let nabízí firmám příležitost ke společenské odpovědnosti s bonusem v podobě účinné propagace.

  2. Pomáhejte a buďte vidět

    Firmy potřebují dobrou reklamu. Klientům dětských domovů, stacionářů a domovů pro seniory zase často chybí spolehlivé auto, které by jim usnadnilo dojíždění do školy, k lékaři nebo za kulturou. Společnost A-B help jednoduše spojila potřeby a zájmy obou skupin a přišla s nápadem reklamních aut a minibusů.

  3. Přidejte se ke 1 400 společensky odpovědným firmám

    Auta a minibusy fungují jako pojízdné billboardy. Prověřené firmy (takové, které nenabízí zboží a služby z oblasti hazardních her, střelných zbraní, alkoholu nebo sexu) si mohou vybrat, na které části vozu chtějí mít své logo. Jakmile se z plateb za reklamy podaří pokrýt cenu auta, putuje k neziskové organizaci, aby ho předala tam, kde je zrovna potřeba. Minibusy se pravidelně vyměňují za nové. Děje se tak po 5 letech, kdy končí platnost reklamní smlouvy. Tu podepsalo už 1 400 firem včetně MEIBES.

Chcete i vy spojit propagaci firmy s dobrou věcí?
Pak neváhejte a zapojte se do projektu A-B help ještě dnes!