MEIBES - spolehlivé systémy pro kotelny

Přijďte na školení do Showroomu MEIBES!

Zpět

V nově otevřeném Showroomu MEIBES bude v březnu rušno. Pořádáme totiž dvě praktická školení pro naše obchodní partnery. Tentokrát se zaměříme na čerpadlové skupiny a expanzní systémy z pohledu instalatérů a projektantů. Kromě certifikátu o odborné způsobilosti získáte také přehled o novinkách pro rok 2018 a malý dárek.

Showroom jako školicí centrum

Zdlouhavé teorie se u nás nemusíte bát. Obě školení proběhnou v novém Showroomu, který najdete přímo v sídle MEIBES na Praze 9. Vystavené produkty tu mají i praktické využití. Jde o funkční topné řešení, které vám přiblíží, jak novinky MEIBES a Flamco pracují v reálném prostředí.


Projektanty přivítáme 13. března

Druhé březnové školení, které proběhne 13. března 2018, jsme vyhradili projektantům. Ti se na našem kurzu dozví, kdy zahrnout do projektového plánu právě čerpadlové skupiny a expanzní systémy z naší nabídky. I jim jsme připravili program na míru:

8:00–8:45 hod. Příjezd účastníků
9:00–10:00 hod. Přehled sortimentu a novinky 2018
Čerpadlové skupiny pro malé a střední kotelny do 100 kW
Čerpadlové skupiny pro kotelny do 2300 kW
10:00–10:20 hod. Přestávka
10:20–13:00 hod. Expanzní systémy Flamco
Magnetické odlučovače nečistot a mikrobublin Flamco Smart
13:00 hod. Oběd

Nestihli jste naše březnová školení? Nevadí! Napište nám a přihlašte se na další. Nezapomeňte o nových kurzech říct také svým kolegům a přátelům, ať se nás v Showroomu sejde plný počet. Jakmile budeme mít termíny nových školení, pošleme vám přihlášku přímo na e-mail.