MEIBES - spolehlivé systémy pro kotelny

Navštívili jsme Flamco!

Zpět

Červené expanzní nádoby oslavily víc než půl století. Kromě nich Flamco nabízí pestrou škálu dalších technologií pro ústřední vytápění. Kde začíná jejich cesta do budov a domácností po celém světě, jsme se byli podívat v holandském Bunschotenu. Nahlédněte s námi do výroby a historie Flamco i vy.

Od kotvení pro potrubí k legendárním „expanzkám“

Příběh Flamco začal už v roce 1956. Výroba nástěnných konzol a kotvení pro potrubí se ale rychle rozšířila o vlastní expanzní nádoby. Dostaly jméno Excon (později Flexcon) a už na počátku 60. let dobyly evropský trh. Zasloužila se o to nejen revoluce ve světě ústředních topných systémů, ale taky kladný vztah firmy k inovacím. Do filozofie Flamco totiž od samého začátku patří snaha své produkty neustále vylepšovat.

Expanzní nádoby Flexcon – novinka, která se brzy stala legendou

Kvalita prověřená skrz naskrz

Naše sesterská společnost dbá na kvalitu ve všech směrech – od výběru materiálu přes samotnou výrobu až po poskytované služby. Zákazníci se kromě špičkového zboží můžou spolehnout také na technickou podporu a promyšlenou logistiku. Aby výrobky Flamco byly energeticky účinnější a komfortnější pro uživatele, prochází jak přísnými testy, tak i dalším vývojem. Inovacím tahle firma fandí celou dobu své existence. Výsledkem je stále rostoucí zájem zákazníků ve více než 70 zemích světa.

Výrobky Flamco koupíte i v MEIBES

Expanzní nádoby, automatické odvzdušňovací ventily, hydraulické vyrovnávače, rozety a mnoho dalších produktů najdete také v naší nabídce. Doporučujeme vyzkoušet nový typ expanzních nádob Flexcon Top. Ty jsou díky patentované technologii schopné udržet přednastavený tlak mnohem déle. Vděčí za to pružné membráně s extrémně nízkou propustností. Za zmínku určitě stojí i bezkonkurenční armatura T-plus, která vám umožní rozšířit potrubí nebo připojit další těleso bez nutnosti odstavit topný systém. Chcete, aby tlak a vodu v systému hlídal někdo za vás? Pak si vezměte na pomoc některou z automatických tlakovacích jednotek! Odborníci z Flamco navrhli všechny produkty tak, aby vydržely v provozu co nejdéle. My jsme se o tom přesvědčili v Holandsku, kde drží rekord expanzní nádoba s úctyhodným výkonem 53 let! Taková kvalita stojí za vyzkoušení, nemyslíte?!

Pokud vás výrobky Flamco zaujaly, obraťte se přímo na naše obchodní zástupce nebo se zastavte v nově otevřeném showroomu MEIBES a my vám ukážeme, jak fungují v praxi.