MEIBES - spolehlivé systémy pro kotelny

Flexcon PA – osobní asistent vaší topné soustavy

Zpět

Méně nákladů, vyšší účinnost topného systému a neustálý přehled díky mobilní aplikaci – Flexcon PA toho umí opravdu hodně. Podívejte se s námi, jak vám tenhle pomocník ušetří náklady na údržbu i spoustu nervů.


Týmová spolupráce

Víte, jak zvýšit efektivitu topné soustavy a přitom se nemuset o nic starat? S touhle novinkou od Flamco vyřešíte naráz hned několik věcí, bez kterých se během topné sezony neobejdete. Technologie Flexcon PA společně s automatickou soupravou AutoFill a jednoduchou mobilní aplikací dokáží předejít nepříjemnostem spojeným s poklesem tlaku v systému. Tenhle sehraný tým vyřeší všechno automaticky a vy si můžete užívat pohodlí příjemně vytopeného bytu.

Už žádné zbytečné výjezdy

Jednotka Flexcon PA komunikuje přes Bluetooth s mobilní aplikací. Ta vás upozorní na nutnost doplnit vodu do systému. Když dojde k poklesu tlaku pod minimální úroveň, o doplnění se postará automatická souprava Flexcon PA AutoFill. Stačí jediné kliknutí a o stavu své topné soustavy máte dokonalý přehled. Servisní výjezdy kvůli banálním zásahům, jako je právě doplnění vody do systému, jsou s tímhle chytrým řešením minulostí. Ušetří vám náklady za neplánovaný servis s nimi i spoustu starostí.

Na netěsnosti má nos

Automatická detekce plnění odhalí i možné netěsnosti soustavy. Pokud dojde k havárii, dokáže okamžitě zastavit doplňování, a tím zajistí provozní bezpečnost zařízení. Pomůže vám také ohlídat si preventivní údržbu nebo předcházet poruchám. S Flexcon PA máte navíc k dispozici analýzu záznamů a sdílení dat s vaší servisní společností.

Pozvěte domů moderní technologie a užívejte si teplo domova bez starostí.