MEIBES - spolehlivé systémy pro kotelny

Další adventní koncert s podporou MEIBES

Zpět

Předvánoční čas je jako stvořený pro koncerty. Jedním takovým jsme zpestřili advent vysočanským seniorům. Smyčcové kvarteto ze Severočeské filharmonie Teplice za nimi přijelo přímo do domova, který se na celé odpoledne proměnil v koncertní sál.

Vánoční tradice z MEIBES

Podpora předvánočních koncertů pro seniory je v MEIBES už tradicí. Loni jsme prostřednictvím hudebního vystoupení zpříjemnili advent seniorům v pražském Hagiboru. Letos se hudebníci vydali za svým publikem do Vysočan. Tam na ně čekalo více než sto nadšených posluchačů.

Klasika a koledy

Domovem pro seniory v Bassově ulici se rozezněly tóny Mozartovy Malé noční hudby, Dvořákovy Humoresky, Brahmsova Uherského tance, Haydnovy Serenády, Boccheriniho Menuetu a řady dalších skvostů světové klasiky. Došlo samozřejmě také na vánoční koledy, které si senioři s chutí zazpívali společně s vystupujícími umělci.

Fandíme projektům, které pomáhají

Se smyčcovým kvartetem členů Severočeské filharmonie spolupracujeme také na koncertech pro děti. Hudebníci si získali malé posluchače na několika základních školách, kde se koncerty dokonce opakovaly. Pomáhat nás baví, ať už jde o hmotnou podporu nebo zprostředkování nových zážitků. Spolu s obecně prospěšnými společnostmi, organizacemi a jednotlivci se snažíme dělat něco navíc, a to nejen o Vánocích.


Adventní koncert pro vysočanské seniory udělal krásnou tečku za uplynulým rokem. Už teď se těšíme na další projekty, které letos pomohou tam, kde je to třeba.